‌اصفهان از نظر سرانه فضاهای ورزشی در ‌‌فقر کامل بود‌
رحیمی: نسل جوان فلسفه ساخت ورزشگاه نقش‌جهان را نمی‌دا‌ند‌

خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: نسل جوان فلسفه ساخت ورزشگاه نقش‌جهان را نمی‌دا‌ند‌.

خبرگزاری فارس: رحیمی: نسل جوان فلسفه ساخت ورزشگاه نقش‌جهان را نمی‌دا‌ند‌

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علیرضا رحیمی شامگاه پنج‌شنبه در آیین جشن نوروزی ستارگان که در هتل آسمان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ممکن است در آینده باشگاه‌های ورزشی حمایت بخش دولتی را به همراه نداشته باشند، بنابراین باید به سمتی حرکت کنیم که باشگاه بتواند به فعالیت خود ادامه بدهد.

وی با اشاره به زمانی که مدیرکلی اداره تربیت‌بدنی استان اصفهان را برعهده داشت، افزود: در آن زمان نیز به بحث زیرساخت‌ها توجه زیادی داشتیم، زیرا اصفهان از نظر سرانه فضاهای ورزشی در وضعیت مطلوبی قرار نداشت و در فقر کامل بود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان ادامه داد: در آن زمان تنها موجودی شهر اصفهان سالن تختی بود اما به مرور این مجموعه توسعه پیدا کرده و سالن پیروزی نیز احداث شد.

وی با بیان اینکه نسل جوان فلسفه ساخت ورزشگاه نقش‌جهان را نمی‌دانند، تأکید کرد: استاندار وقت یک بار به من گفت چرا نباید اصفهان مجموعه هم‌عرضی با مجموعه ورزشی آزادی تهران داشته باشد و از این‌رو طرح ایجاد دهکده نقش‌جهان شکل گرفت.

رحیمی از حضور خبرنگاران در این مراسم قدردانی کرد و ادامه داد: خوشحالم توفیق خدمت در باشگاهی را به دست آوردم که در آن بزرگ شده‌ام و امیدوارم بتوانم تجربیاتم را در اختیار موفقیت این باشگاه بگذارم.

انتهای پیام/ش20/ط4000