‌بازیکنان سپاهان تلاش بسیاری برای تیم ملی می‌کنند
بنگر: امیدوارم استقلال و پرسپولیس هیچ‌گاه قهرمان نشوند

خبرگزاری فارس: مدافع تیم سپاهان گفت: امیدوارم همیشه قهرمانی و نایب قهرمانی به تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن برسد و استقلال و پرسپولیس هیچ‌گاه قهرمان نشوند.

خبرگزاری فارس: بنگر: امیدوارم استقلال و پرسپولیس هیچ‌گاه قهرمان نشوند

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محسن بنگر شامگاه پنج‌شنبه در جشن نوروزی ستارگان که در هتل آسمان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رسانه‌های محلی باید بیش از گذشته از تیم سپاهان حمایت کنند زیرا این تیم برای ادامه موفقیت به حمایت همه نیاز دارد.

وی با اشاره به صدرنشینی تیم سپاهان در مسابقات لیگ بیان داشت: بازیکنان سپاهان برای پیراهن این تیم که به تن دارند، تلاش می‌کنند و رسانه‌ها نیز باید به دلیل اینکه سپاهان تیم شهرشان است، از آن حمایت کنند.

در ادامه دروازه‌بان تیم سپاهان گفت: با حمایت رسانه‌ها تیم‌های اصفهانی می‌توانند هم‌چون سال‌های گذشته مسیر موفقیت‌آمیز خود را طی کنند.

رحمان احمدی با بیان اینکه از حاشیه گریزان است، افزود: به دلیل اینکه از حاشیه خوشم نمی‌آید، معمولاً اخبار رسانه‌ها را دنبال نمی‌کنم، اما امیدوارم رسانه‌های استانی حمایت همه‌جانبه‌ای از تیم‌های شهرشان داشته باشند.

مهاجم تیم سپاهان نیز دیگر بازیکن سپاهانی بود که روی سن آمد و با تبریک سال نو به اصحاب رسانه، خواستار حمایت آنها از تیم سپاهان شد.

سیدمهدی سیدصالحی به موقعیت فعلی تیم سپاهان در صدر جدول رده‌بندی اشاره کرد و بیان داشت: تیم سپاهان برای تکرار عنوان قهرمانی فصل گذشته خود نیاز به هم‌دلی بازیکنان و کادر فنی و حمایت باشگاه و رسانه‌ها دارد.

انتهای پیام/ش20/ط4000