ناظر پولی بانک مرکزی در استان کرمانشاه خبر داد
توزیع اسکناس نو در شعب منتخب بانک‌ها / هر مشتری 50 هزار تومان

خبرگزاری فارس: ناظر پولی بانک مرکزی در استان کرمانشاه گفت: از ساعت 10 صبح فردا شعب منتخب بانک‌ها در کرمانشاه نسبت به توزیع اسکناس نو اقدام خواهند کرد.

خبرگزاری فارس: توزیع اسکناس نو در شعب منتخب بانک‌ها / هر مشتری 50 هزار تومان

سید رسول نقیب زاده امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار فارس در پاوه و اورامانات، اظهار کرد: شعب منتخب بانک‌های مختلف در شهر کرمانشاه از ساعت 10 صبح فردا نسبت به توزیع اسکناس نو در بین مردم اقدام کرده و به هر یک از مشتریان مبلغ 500 هزار ریال اسکناس نو تحویل می‌دهند.

وی گفت: نوع اسکناس‌های تحویلی به صورتی است که 20 درصد از اسکناس‌ها، اسکناس 5 هزار ریالی و بقیه به صورت اسکناس‌های 10 هزار ریالی است.

ناظر پولی بانک مرکزی در استان کرمانشاه در خصوص شعب منتخبی که این اسکناس‌ها را توزیع می‌کنند، عنوان کرد: شعب توزیع‌کننده این اسکناس‌ها به تفکیک بانک‌ها عبارتند از: بانک ملی شعب: آزادی، گلایول،شریعتی، شهید شیرودی، شهید منتظری، کارگر و چقاگلان؛ بانک ملت شعب: فردوسی و چهارراه بسیج؛ بانک کشاورزی شعب: مرکزی و بلوار شهید بهشتی؛ بانک سپه شعب: مرکزی و دولت آباد؛ بانک مسکن شعب سی متری دوم و مدرس؛بانک صادرات شعب: میدان فاطمیه و میدان گلستان؛ بانک تجارت شعب فردوسی و آبادانی و مسکن؛ بانک رفاه کارگران: شعب مرکزی و شهید جعفری.

نقیب زاده با اشاره به توزیع اسکناس‌های نو در شهرستان‌های استان هم گفت: اسکناس‌های نو به مقدار کافی در اختیار شعب بانک‌ها در شهرستان‌ها قرار گرفته ولی مقدار مشخصی برای آن تعیین نشده است و توزیع آن در اختیار شعب قرار داده شده تا مردم با مراجعه به شعب بانکی اسکناس‌های مورد نیاز خود را تحویل گیرند.

ناظر پولی بانک مرکزی در استان کرمانشاه در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در این خصوص که چنانچه هر کدام از شعب بانک‌ها از تحویل اسکناس نو خودداری کند مردم از چه طریقی می‌توانند پیگیری کنند، گفت: شهروندانی که با چنین مشکلی مواجه می‌شوند، می‌توانند شکایت خود را به واحدهای بازرسی مدیریت شعب بانک‌ها اعلام، یا با همکاران ما با شماره تلفن 08318232726 در میان بگذارند.

نقیب زاده در خصوص وجود شایعاتی مبنی بر فروش اسکناس نو در سطح شهر توسط دلالان با قیمتی بالاتر تصریح کرد: تاکنون شکایت در این خصوص به نظارت پولی بانک مرکزی در استان کرمانشاه منعکس نشده است؛ اما اگر چنین تخلفی برای ما محرز شود از طریق مراجع ذی‌صلاح با متخلفان به شدت برخورد می‌کنیم.

وی در پایان گفت‌و‌گوی خود با تبریک سال نو به مردم استان کرمانشاه، اظهار امیدواری کرد؛ توزیع اسکناس نو در شعب منتخب بانک‌ها که امسال برای نخستین بار اجرایی شده بتواند نیازهای مردم را رفع کرده و رضایت آنان را جلب کند.

انتهای پیام/س10/ژ1001