سرپرست اداره صنعت ملایر خبر داد
عرضه میوه شب عید در 16 نقطه ملایر

خبرگزاری فارس: سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملایر از توزیع میوه شب عید در 16 نقطه این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: عرضه میوه شب عید در 16 نقطه ملایر

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر سید علی هاشمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توزیع میوه شب عید از 25 اسفند ماه در این شهرستان آغاز شده و در روزهای آینده نیز ادامه دارد. 

وی از توزیع میوه شب عید در 16 نقطه از شامل واحدهای صنفی، کانکس‌ها و چادرها و ... در شهرستان ملایر خبر داد و گفت: در راستای رفاه حال مردم و دسترسی آسانتر به میوه شب عید، میوه‌ها بر اساس قیمت مصوب از ستاد تنظیم بازار نرخ‌گذاری شده و سعی بر این است میوه‌هایی باکیفیت و مناسب باشد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملایر گفت: میوه شب عید در شهرستان ملایر شامل 80 تن سیب و 200 تن پرتقال است و در حال حاضر در شهرستان توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: فروشندگان باید میوه را با همان قیمت مصوب به مردم عرضه کنند و در صورت گرانفروشی تخلف محسوب شده و با متخلفان برخورد می‌شود.

هاشمی افزود: اکیپ‌های بازرسی  اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با همکاری اداره اصناف، تعزیرات، بهداشت و ...   از اول اسفند ماه شروع به فعالیت کرده و تا پایان تعطیلات نیز این بازرسی‌ها ادامه دارد و مردم می‌توانند هر نوع تخلف را در ایام عید به 124 اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد شود.

انتهای پیام/ی30