شهردار تبریز خبرداد
جلوگیری از نصب دکل‌های مخابراتی فاقد مجوز

خبرگزاری فارس: شهردار تبریز از برنامه‌ریزی جدی و جامع این مجموعه برای ساماندهی دکل‌های تأسیساتی مخابراتی و ارتباطی سطح شهر از سال آینده خبر داد.

خبرگزاری فارس: جلوگیری از نصب دکل‌های مخابراتی فاقد مجوز

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، علیرضا نوین از برنامه‌ریزی جدی و جامع این مجموعه برای ساماندهی دکل‌های تأسیساتی مخابراتی و ارتباطی سطح شهر از سال آینده خبر داد و افزود: این برنامه‌ریزی بر اساس الزام و تصویب شورای عالی استان‌ها که در پنجاه‌ و ‌چهارمین نشست این شورا مصوب شده در دستور کار شهرداری تبریز قرا گرفته و این ساماندهی و نظارت از سال 91 به طور جدی دنبال خواهد شد.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورایعالی استان‌ها، موسسات و نهادهای مرتبط با این خدمات موظف شده‌اند پیش از هر اقدامی در نصب دکل‌های تأسیساتی، مخابراتی و ارتباطی مجوزهای لازم را از شهرداری اخذ و سپس نسبت به نصب این دکل‌ها اقدام کنند.

شهردار تبریز در عین حال خاطرنشان کرد: بدیهی است هر نهاد یا سازمانی بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به نصب دکل در سطح شهر کند، شهرداری این حق و اجازه را دارد تا از نصب دکل‌های فاقد مجوز جلوگیری کند.

نوین گفت: دستگاه‌ها، نهادها و اشخاص حقیقی مجاز که نیاز به نصب دکل دارند، موظف هستند پیش از هرگونه عملیات اجرایی نیز نسبت به اخذ مجوز از شهرداری اقدام کنند.

انتهای پیام/ح30