سرپرست مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی همدان:
تمام راه‌های مواصلاتی همدان باز است

خبرگزاری فارس: سرپرست مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: علیرغم کولاک شدید تمام راه‌های مواصلاتی استان باز است.

خبرگزاری فارس: تمام راه‌های مواصلاتی همدان باز است

محمد رودباری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: علیرغم بارش شدید کولاک تمامی گردنه ها و محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آن در حال انجام است.

وی افزود: در گردنه اسدآباد در یک مقطع کولاک شدید داشتیم که با حضور و تلاش راهداران اکنون تردد در این گردنه جریان دارد.

سرپرست مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان همدان بیان داشت: در محور نهاوند به سمت نورآباد گردنه گرین هنوز محدودیت دید وجود دارد و تردد با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی با بیان اینکه هیچ ترافیک و مسدود بودن راهی گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز گردنه‌های اسدآباد، همه کسی، زاغه، دولایی، آورزمان، گرین نهاوند، گرمک و دخان باز بوده و تردد در آن در حال انجام است.

رودباری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه اکیپ نوروزی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان  به محل‌های مأموریت خود اعزام شدند، ابراز داشت: این امکانات وتجهیزات شامل پنج اکیپ امداد و تعمیراتی، 234 دستگاه انواع و اقسام ماشین‌آلات راهداری و 345 نفر نیروی انسانی است.

وی در پایان سخنانش یادآور شد: این اکیپ‌ها از تاریخ 25/12/90 تا 15/1/91 در طرح نوروزی به صورت شبانه‌روزی آماده انجام امور محوله هستند.

انتهای پیام/ی20