فرمانده انتظامی گیلان خبر داد
حضور مستمر پلیس در مناطق گردشگری گیلان

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی گیلان گفت: پلیس گیلان با تمام تلاش خود در ایام تعطیلات نوروز حضوری مستمر در مناطق پرتردد و دیدنی استان دارد.

خبرگزاری فارس: حضور مستمر پلیس در مناطق گردشگری گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ابراهیم قائدرحمتی امروز در حاشیه مراسم تحویل سال جدید در فرماندهی انتظامی استان عید نوروز را یکی از استوارترین و زیباترین سنت‌ها عنوان کرد.

وی اظهار داشت: نوروز جشن ملی و بزرگ و تجدید خاطره بزرگ و تحول است و هر تحولی که جنبه مثبت داشته باشد آن روز عید است و طبق فرمایش علی (ع) روزی که معصیت خداوندی نباشد آن روز عید است

این مسئول با اشاره به تلاش‌های پلیس گیلان در برقراری نظم و امنیت اذعان داشت: پلیس گیلان با تمام تلاش خود در ایام تعطیلات حضوری مستمر در مناطق پرتردد و دیدنی استان دارد.

وی، درباره شعار امسال پلیس مبنی بر «بهار من آرامش و رضایت توست»، افزود: امیدواریم با همراهی و مشارکت مردم این شعار در جامعه عملی شود.

قائدرحمتی جاذبه‌های دیدنی گیلان را نشانه بارز این استان برای پذیرایی از مهمانان و گردشگران دانست و تصریح کرد: طبیعت زیبای گیلان موجب می‌شود تا مسافران زیادی به این استان سفر کنند بنابراین از مسافران می‌خواهیم ضمن بازدید از مناطق دیدنی استان با پلیس در برقراری امنیت همکاری کنند و پلیس را همواره در کنار خود بدانند.

وی، خاطرنشان کرد: اقدام‌های خوب و متنوعی در استان صورت گرفته تا مردم بتوانند به دور از آسیب‌ و رویداد خاص از سفر نوروزی خود بهره‌مند شوند.

ا‌نتهای پیام/ح20