رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان خبر داد
تصویب 11 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در دشتستان

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان از تصویب 11 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در دشتستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: تصویب 11 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در دشتستان

بهمن شمسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان با تبریک سال نو اظهار داشت: در سال 90 شاهد خدمات‌رسانی بسیار خوبی از سوی دولت خدمتگزار به مردم بودیم و رضایت خاطر مردم فراهم شد.

وی افزود: در حوزه اشتغالزایی نیز دولت هدفگذاری بسیار خوبی داشت و بخش عظیمی از برنامه‌های اشتغالزایی محقق شد و شاهد پایین آمدن نرخ بیکاری بودیم.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان خاطرنشان کرد: در سال جهاداقتصادی فعالیت‌های اقتصادی و اشتغالزایی خوبی در سطح دشتستان و استان داشتیم و به فضل خدا در بسیاری از مشاغل به رشد بسیار خوبی رسیده‌ایم.

شمسی تصریح کرد: تعهدات اشتغال دشتستان به طور کامل محقق شد و حتی برخی از دستگاه‌ها فراتر از تعهدات نیز عمل کردند و در مجموع بیش از 111 درصد تعهدات اشتغال در دشتستان محقق شد.

 وی بیان کرد: در آخرین کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری دشتستان تعداد 38 طرح اشتغالزایی با اعتبار 11 میلیارد ریال به تصویب رسیده که نقش بسیار مهمی در کاهش نرخ بیکاری داشته است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان اذعان داشت: همکاری بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات اشتغالزایی امری بسیار مهم است کمه انتظار داریم در سال 91 این امر محقق شود.

شمسی گفت: باید دست به دست هم دهیم و در مسیر رشد و اعتلای ایران اسلامی و استان بوشهر و دشتستان گام برداریم.

انتهای پیام/ح20