وحشت 60 درصدی شهروندان صهیونیست از گزینه حمله به ایران

خبرگزاری فارس: در تازه ترین نظرسنجی که درباره میزان آمادگی جامعه صهیونیستی برای اجرای ادعای حمله نظامی به ایران توسط اسرائیل منتشر کرد، نشان می دهد که 60 درصد افراد جامعه با هرگونه ماجراجویی علیه ایران مخالف هستند.

خبرگزاری فارس: وحشت 60 درصدی شهروندان صهیونیست از گزینه حمله به ایران

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از سایت خبری محدوده، نظرسنجی یک موسسه اسراییلی ، نشان می دهد که 60 درصد افراد جامعه با هرگونه ماجراجویی علیه ایران مخالف هستند.

در تازه ترین نظرسنجی که توسط موسسه اسراییلی دیالوگ درباره میزان آمادگی جامعه صهیونیستی برای اجرای ادعای حمله نظامی به ایران توسط اسرائیل منتشر کرد، نشان می دهد که 60 درصد افراد جامعه با هرگونه ماجراجویی علیه ایران مخالف هستند.

سایر نتایج این نظرسنجی بیانگر آن است که 50 درصد جامعه صهیونیستی از بین احزاب مختلف به حزب لیکود اعتماد بیشتری داشته و پیش بینی می کنند که این حزب در انتخابات آینده پارلمانی بین 31 تا 37 درصد کرسی ها را از آن خود کند.

موسسه دیالوگ که ریاست آن برعهده پرفسور «امیل فوکس» است این نظرسنجی را به هنگام حضور «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از حزب لیکود در آمریکا و دیدار با «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا منتشر کرد.

انتهای پیام/