در آیینی باشکوه
373 پرستار دشتستان تجلیل شدند

خبرگزاری فارس: 373 پرستار دشتستان تجلیل شدند.

خبرگزاری فارس: 373 پرستار دشتستان تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، فرماندار دشتستان پیش از ظهر امروز در این مراسم اظهار داشت: پرستاران نقش مهمی در سلامت جامعه دارند و تجلیل از پرستاران امر لازمی است. غلامحسین خسروی افزود: تقویت پرستاران و ارتقای شغلی این قشر امر بسیار ارزشمندی است که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

فرماندار دشتستان با تبریک به مناسبت میلاد پربرکت حضرت زینب (س) و روز پرستار از زحمات شبانه‌روزی پرستاران در دشتستان قدردانی کرد.

خسروی اضافه کرد: صبر، ایثار، عفت، بزرگی و از خودگذشتگی حضرت زینب(س) در حادثه عاشورا الگویی برتر و نمونه برای پرستاران زحمتکش است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در این بازدید گفت: 373 بهیار، پرستار، کمک بهیار و تکنسین بیهوشی و اتاق عمل در سطح بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و بهداشتی و اورژانس‌های بین جاده‌ای در دشتستان مشغول خدمت به بیماران عزیز هستند.

غلامرضا کهن افزود: بخش عمده‌ای از نظام سلامت به فعالیت این قشر وابسته است و هم‌اکنون شاهد رضایت خاطر بیماران از کارکرد پرستاران هستیم.

بر اساس این گزارش، مسئولان دشتستان با حضور در بیمارستان 17 شهریور برازجان و دیدار با پرستاران زحمتکش با اهدای شاخه گل و شیرینی از زحمات آنها تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام/ی20