برای نخستین بار
کتاب اول ورزش اصفهان منتشر می‌شود

خبرگزاری فارس: دبیر هیئت پزشکی و رزشی استان اصفهان گفت: کتاب اول ورزش اصفهان که در واقع کتاب راهنمای بانک اطلاعات ورزش اصفهان است به زودی منتشر می‌شود.

خبرگزاری فارس: کتاب اول ورزش اصفهان منتشر می‌شود

پویا دانشور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: بیشتر مراحل تدوین کتاب جامع ورزش اصفهان به پایان رسیده و در آینده‌ای نه‌ چندان دور شاهد انتشار این کتاب هستیم.

وی با بیان اینکه از دیگر اقدامات هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان ایجاد درمانگاه اختصاصی پزشکی و ورزشی اصفهان است، تصریح کرد: این درمانگاه در اردیبهشت‌‌ماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

دبیر هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان با اشاره به اینکه محل احداث درمانگاه اختصاصی پزشکی و ورزشی در حوزه پایگاه ورزش قهرمانی مد نظر قرار داده شده است، بیان داشت: فضای فیزیکی این درمانگاه توسط اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تهیه شده است اما هزینه‌های مالی آن بر عهده هیئت پزشکی و ورزشی استان اصفهان قرار دارد.

وی تاکید کرد: هیئت پزشکی و ورزشی استان اصفهان تاکنون مبلغی در حدود یک میلیارد و 500 میلیون ریال برای خرید وسایل مورد نیاز این درمانگاه هزینه کرده است.

دانشور با بیان اینکه پیش‌بینی برای هزینه‌های این درمانگاه در طول فعالیت خود به صورت ماهیانه مبلغی در حدود 50 میلیون ریال است، گفت: در این درمانگاه اختصاصی، خدمات عمومی برای ورزشکاران به صورت رایگان ارائه می‌شود.

وی اضافه کرد: خدمات اختصاصی درمانگاه پزشکی و ورزشی با 50 درصد تخفیف صورت می‌گیرد.

دبیر هیئت پزشکی و ورزشی استان اصفهان اظهار داشت: در اردیبهشت‌ماه سال جاری با تبلیغات گسترده سعی در شناساندن هر چه بهتر درمانگاه اختصاصی پزشکی و ورزشی داریم.

انتهای پیام/ی20