منتخب مردم ملایر در مجلس نهم تأکید کرد
لزوم تدوین منشور برای دوازدهم فروردین

خبرگزاری فارس: منتخب مردم ملایر در مجلس نهم بر لزوم تدوین منشوری برای دوازدهم فروردین‌ماه تأکید کرد.

خبرگزاری فارس: لزوم تدوین منشور برای دوازدهم فروردین

علی‌نعمت چاردولی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان ضمن گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: دوازدهم فروردین یکی از روزهای تاریخی انقلاب اسلامی است که در آن همه خون‌هایی که شهدا در راه رسیدن به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی اهدا کردند، به ثمر رسید.

وی ابراز داشت: دوازدهم فروردین یک روز تاریخی است که هیچ زمانی نباید از اذهان ایرانیان فراموش شود و باید به عنوان یک روز تاریخی، یک روز ملی و حتی یک روز یوم‌الله گرامی داشته شود.

منتخب مردم ملایر در مجلس نهم با بیان اینکه هدف انقلاب اسلامی احیای آیین محمدی است، گفت: آبا این وصف ارزش دوازدهم فروردین بسیار بالا است و باید از این روز استفاده‌های تاریخی شود.

وی تصریح کرد: در راستای گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ایران باید منشوری تدوین شود که همگان این منشور را سرلوحه کار خود قرار دهند و در راستای این منشور حرکت کنند.

چاردولی ادامه داد: اگر برای سالروز جمهوری اسلامی ایران، منشور تدوین شود و در راستای این منشور برنامه‌ریزی مشخصی صورت گیرد، در راستای تحقق آن نیز تلاش خواهد شد و اهداف ترسیم شده منشور نیز عملی می‌شود.

وی با بیان اینکه استقلال و آزادگی فقط یک کلمه و شعار نیست، تصریح کرد: استقلال آزادگی زمانی به دست می‌آید که همه مردم نسبت به مرز و بوم، خاک و آیین و افکار و ارزش‌ها و فرهنگشان احساس تعلق کنند و در عرصه‌های مختلف در راستای توجه به آن گام بردارند.

منتخب مردم ملایر در مجلس نهم در پایان سخنانش ابراز داشت: با توجه به تأکیدات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری امر ارج نهادن به سالروز جمهوری اسلامی ایران باید با قوت مورد توجه باشد.

انتهای پیام/ی30