در شیراز صورت گرفت
حضور چشمگیر رای اولی‌ها در سنین مختلف

خبرگزاری فارس: حضور چشمگیر مردم شیراز در پای صندوق‌های اخذ رای توام با رای اولی‌ها در سنین مختلف حکایت از احساس تکلیفی مضاعف و بی‌نظیر دارد.

خبرگزاری فارس: حضور چشمگیر رای اولی‌ها در سنین مختلف

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حضور به واقع بی‌نظیر مردم خداجو و ولایت‌مدار شهر مقدس شیراز، تا این لحظه از روز نشان‌گر احساس تکلیفی چشمگیر و متفاوت با دور هشتم رای‌گیری مجلس است.

بسیاری از صندوق‌های اخذ رای در عین حال گذشت کمتر از دو ساعت از شروع اخذ رای با اتمام تعرفه مواجه شدند.

یکی از این صندوق‌ها به شماره 281 واقع در شهرک گلستان شیراز که در دور هشتم رای‌گیری برای مجلس تا پایان زمان مقرر 169 رای داشته است تا ساعت 10 صبح امروز با بیش از 300 برگ اخذ رای با اتمام تعرفه پیش‌بینی شده مواجه شده و مردمی که تکلیف ولایت را دلیل حضور خود اعلام می‌دارند، همچنان در انتظار رسیدن برگ تعرفه به سر می‌برند.

صندوق اخذ رای واقع در شاه چراغ (ع) با چنان حضوری مواجه شده است که پیش‌بینی می‌شود مردم عزیز باید ساعت‌ها در انتظار رای دادن معطل بمانند.

شهروندان شریف و و لایت‌مدار شیرازی در گفت‌وگو با خبرنگاران ما در سطح شهر این معطلی را شیرین و گوارا دانسته و آمادگی خود را برای منتظر ماندن حتی تا نیمه‌های شب اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام/غ20 

   


طبق برنامه زمان‌بندی شده
شعبات سیار اخذ رای به بیمارستان‌های سطح شهر مراجعه می‌کنند

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان تبریز گفت: شعبات سیار اخذ رای طبق برنامه زمان‌بندی شده به بیمارستان‌های سطح شهر مراجعه می‌کنند.

خبرگزاری فارس: شعبات سیار اخذ رای به بیمارستان‌های سطح شهر مراجعه می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمود چمنی پیش از ظهر امروز در بازدید از شعبات مختلف اخذ رای در سطح شهر تبریز گفت: حضور مردم از نخستین ساعات رای‌گیری در شعبات مختلف اخذ رای چشمگیر است و تیم‌های اجرایی و نظارتی مستقر در هر شعبه با تمام توان در حال انجام مراحل قانونی برای رای دادن همشهریان هستند.

فرماندار تبریز با اشاره به اینکه رای‌گیری در تمام شعبات فقط و فقط با حضور خود شخص رای دهنده مقدور و با ارائه اصل شناسنامه امکان‌پذیر است، افزود: شعبات سیار اخذ رای طبق برنامه زمان‌بندی شده به بیمارستان‌های سطح شهر مراجعه می‌کنند تا رای افرادی که  به دلیل بیماری امکان حضور در شعبات اخذ رای ندارند نیز بتوانند رای خود را در صندوق بیندازند.

چمنی گفت: مدرک شناسایی معتبر و الزامی برای رای دادن شناسنامه افراد است، اما توصیه می‌شود همشهریان کارت ملی خود را نیز برای تسهیل امور قانونی رای گیری همراه داشته باشند، زیرا ارائه کد ملی از الزامات دریافت اخذ تعرفه است.

فرماندار شهرستان تبریز همچنین خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو که در مجلس صاحب شش کرسی است در انتخابات مجلس نهم 878 شعب اخذ رای پیش‌بینی شده که از این تعداد 843 صندوق اخذ رای ثابت و 35 صندوق سیار است.

فرماندار شهرستان تبریز همچنین گفت: در سطح شهر تبریز حدود 24 هزار رای اولی و در سطح حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر،در حدود 27 هزار رای اولی واجد شرایط رای دادن هستند.

انتهای پیام/ح20

   


به کارگردانی و آهنگسازی سید مهرداد کیانی
مجموعه صوتی تصویری «صدای یک ستاره» منتشر شد

خبرگزاری فارس: مجموعه صوای تصویری صدای یک ستاره به کارگردانی و آهنگسازی سید مهرداد کیانی توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد.

خبرگزاری فارس: مجموعه صوتی تصویری «صدای یک ستاره» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری‌، در این آلبوم صوتی تصویری دو آلبوم صوتی «متولد کهکشان» و «بادزنگ‌های آرام» و دو آلبوم تصویری «صدای یک ستاره» و «گردش در کهکشان» برای علاقه‌مندان موسیقی ارائه شده است‌.

 

سید مهرداد کیانی کارگردان و آهنگساز این اثر موسیقایی در یادداشتی به مناسبت انتشار این آلبوم می‌نویسد‌:

مجموعه صوتی تصویری یک ستاره شامل اثر صوتی با آهنگسازی و تنظیم ملودی آرامش‌بخش بر اساس ریتم و فواصل ستارگان برگرفته از شدت نور و فاصله آن‌ها از منظومه خورشیدی انجام شده است و اثر تصویری نجومی به همراه موسیقی مشرق زمین و‌ موسیقی کلاسیک است.

انتهای پیام/ی

   


در مسیر بهارستان نهم-349
مردم با حضور در انتخابات وفاداری خود را به نظام ثبات کردند

خبرگزاری فارس: سرپرست فرمانداری کاشمر گفت: مردم با شرکت در انتخابات وفاداری خود به نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری را ثابت کردند.

خبرگزاری فارس: مردم با حضور در انتخابات وفاداری خود را به نظام ثبات کردند

 به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، مهدی محمودی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جامعه ولایتمدار و وظیفه‌شناس شهرستان با آگاهی از اهمیت انتخابات به عنوان نماد اقتدار نظام و اتحاد ملت، در انتخابات شرکت و وفاداری خود به نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری را ثابت کردند.

 وی افزود: حدود چهار هزار نفر، برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه را بر عهده دارند.

سرپرست فرمانداری کاشمر از فراهم‌بودن تمام امکانات مورد نیاز برای اجرای انتخابات خبر داد و افزود: در حوزه انتخابیه کاشمر 178 شعبه و در حوزه‌های فرعی آن 38 شعبه اخذ رای پیش‌‌بینی شده است.

انتهای پیام/س20

   


با شعار لبیک یا خامنه‌ای
بار دیگر صحنه‌ای عظیم در شهرستان دشتی در حال وقوع است

خبرگزاری فارس: مردم ولایتمدار شهرستان دشتی از همان دقایق اولیه رای‌گیری با شعار لبیک یا خامنه‌ای این رویداد مهم را آغاز کرده تا بار دیگر صحنه‌ای عظیم در کشور امام زمان (عج)خلق کنند.

خبرگزاری فارس: بار دیگر صحنه‌ای عظیم در شهرستان دشتی در حال وقوع است

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مردم دشتی و تنگستان عزم خود را جزم کردند تا بار دیگر صحنه‌ای عظیم در کشور امام زمان (عج)خلق کنند که تاریخ به نسل آینده بگوید ما دارای چه مردمی بودیم و به آن مردمان افتخار کنند.

دشتی و تنگستان که در تاریخ ثابت کردند که کوچک‌ترین اجازه‌ای به استکبار و استعمار برای ضربه زدن به نظام اسلامی نمی‌دهند و موجب افتخار ایران پهناور بودند بار دیگر می‌رود تا افتخار دیگری را کسب کنند تا در تاریخ از نظر شجاعت، دلیر مردی و ایمان و اعتقاد راسخ به ولایت و امامت به عنوان نمونه و سرمشق و الگو برای آیندگان باشند.

دشتی و تنگستان دو شهرستانی است که دارای علماء، نویسندگان، شعرا ... بزرگی هستند و تاریخ به این ها افتخار می‌کند.

دلیران تنگستان با سردارانی همچون رئیسعلی دلواری و زائر خضرخان تنگستانی در مقابله با استعمار پیر انگلیس در کنار آب‌های نیلگون خلیج تا ابد فارس از آب و خاک و دین مردم حفاظت کردند و دلیران دشتی، همچون سرداران شهید مهدوی و توسلی که در مقابله با استکبار جهانی در آب‌های نیلگون خلیج همیشه فارس ابهت آمریکا را در هم شکستند این دو شهرستان افتخار دارند که دارای چنین سردارانی هستند.

اما روز موعود فرا رسید، روز جمعه روزی به یاد ماندنی برای مردم این دیار و جمعه‌ای سیاه برای استکبار و استعمار است.

مردم دشتی و تنگستان همچون دیگر مردم سراسر میهن اسلامی از نخستین ساعات اخذ رای در صفوف به هم فشرده با روحیه‌ای با نشاط به پای صندوق‌های اخذ رای رفتند و تا ارسال گزارش بر این صفوف افزوده می‌شود.

آغاز انتخابات در دشتی با شعار لبیک یا خامنه‌ای در شهر خورموج بود و مردم این شهر حضوری گسترده در دقایق اولیه رای‌گیری داشتند.

........................................

گزارش از اسماعیل حاجیانی

........................................

انتهای پیام/صا10

   


فرماندار اهواز:
حضور مردم نشانه اوج بصیرت و آگاهی آنهاست

خبرگزاری فارس: فرماندار اهواز حضور پرشور مردم در انتخابات را نشانه اوج بصیرت و آگاهی مردم دانست و گفت: شاکر درگاه خداوند هستیم که چنین ملتی را به ما عطا کرده و باید سر تعظیم در مقابل این مردم فرود آوریم.

خبرگزاری فارس: حضور مردم نشانه اوج بصیرت و آگاهی آنهاست

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، عبدالعزیز فدعمی پیش از ظهر امروز در شعبه 192 اخذ رای در مسجد جواد الائمه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شور و شعفی که این چند روز در اهواز و ستادهای تبلیغاتی بود و فضایی که برای رقابت ایجاد شد منجر به حضور گسترده امروز مردم در پای صندوق‌های اخذ رای شد.

وی گفت: از ساعت پنج صبح تمام نیرو‌ها اعم از نظارت، بازرسی، اجرایی و عوامل نظامی و انتظامی و محافظان شعب در تمام مناطق حضور یافتند به طوریکه بیشتر آنها از هفت صبح در محل شعبات مدارس، حسینیه‌ها، مساجد و ... مستقر بودند و اخبار رسیده حاکی از آن است که مردم از ساعات اولیه حضور یافته‌اند.

فدعمی آمار شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه شهرستان‌های اهواز و باوی را 623 شعبه ذکر کرد و گفت: از این تعداد 560 شعبه اهواز و 63 شعبه مربوط به شهرستان باوی است.

به گفته وی 501 شعبه ثبات و و 119 شعبه سیار و سه شعبه مربوط به اقلیت‌های دینی است که مربوط به آشوری کلدانی و ارامنه جنوب هستند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان اهواز تصریح کرد: همه امکانات بسیج شده و اخبار رسیده از شعب اخذ رای در اهواز، باوی و حمیدیه حاکی از آن است که استقبال بسیار خوب بوده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

فدعمی به مردم توصیه کرد‌‌ همان ساعت‌های اولیه برای رای دادن حضور یابند و رای خود را به صندوق بریزند و گفت: در عین حال این آمادگی وجود دارد که در صورت تمدید و با درخواست وزیر کشور، زمان رای‌گیری تمدید شود.

وی یادآور شد: حدود 16 هزار نفر کار نظارت، اجرا، بازرسی و انتظامات اخذ رای انتخابات در شهرستان اهواز را بر عهده دارند و سیستم‌های رایانه‌ای در تمام شعب نصب و راه اندازی شده و هماهنگی بسیار خوبی در ستاد اهواز بین نیروهای اجرایی، نظارتی، بازرسی و کل کسانی که در این فرایند مشارکت دارند، برقرار است.

فرماندار اهواز با اشاره به برگزاری انتخابات به صورت رایانه‌ای گفت: هیچکس امکان اینکه در دو شعبه با یک شناسنامه بتواند دو بار رای دهد، وجود ندارد چرا که با ثبت سریال شناسنامه یا کد ملی مشخص می‌شود که فرد واجد شرایط رای هست یا نه یا اینکه اگر قبلا رای داده، مشخص می‌شود.

به گفته فدعمی در شهرستان‌های اهواز و باوی 860 هزار نفر واجد رای دادن هستند که از این تعداد 30 هزار و 35 نفر آنان رای اولی هستند.

وی گفت: انتخابات طبق قانون به مدت 10 ساعت تا ساعت 18 امروز ادامه دارد اما در صورت نیاز تمدید می‌شود.

انتهای پیام/آ10

   


تا انتخابات نهم- 295
بازدید استاندار مازندران از ستاد انتخابات

خبرگزاری فارس: استاندار مازندران با حضور در ستاد انتخابات مازندران در جریان چگونگی فعالیت‌های اعضای ستاد قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: بازدید استاندار مازندران از ستاد انتخابات

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید علی‌اکبر طاهایی استاندار مازندران و نماینده عالی دولت در استان لحظاتی قبل با حضور در ستاد انتخابات استان مازندران واقع در استانداری مازندران از زحمات اعضای ستاد قدردانی کرد.

به گزارش فارس، طاهایی صبح امروز با حضور در شعبه 41 اخذ رای در دبیرستان 15 خرداد شهرستان ساری در روز سرنوشت‌ساز شرکت کرد.

استاندار مازندران تعداد کاندیداهای مجلس در 9 حوزه انتخابیه را 75 نفر اعلام کرد و افزود: امروز با انتخاب مردم شهرهای مازندران 12 کرسی نمایندگان مجلس از آن مازندران است.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات شورانگیزی را در مازندران در روزهای تبلیغات شاهد بودیم، خاطرنشان کرد: حضور داوطلبان مجلس و طرفداران آنها مانور زیبایی از همدلی مردم بوده است.

این مسئول با تقدیر از تمام کسانی که در انتخابات نامزد شده‌اند، حضور اقشار مردم را در انتخابات ستود.

استاندار مازندران مردم را صاحب اصلی این انقلاب نامید و یادآور شد: امروز ملت شریف اسلامی با ذکر یا مهدی در انتخابات شرکت می‌کنند.

این مسئول با تاکید بر اینکه امروز استکبار جهانی که در تمام انتخابات‌ها خرج  و هزینه‌های بیهوده کرده و برای این انتخابات نیز بیکار ننشست، گفت: برخی از پیاده‌ نظام‌های داخلی نیز با بیگانگان کوردل همراه شدند.

طاهایی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را شورانگیز دانست و افزود: امیدواریم این شورانگیزی انقلابی در روز جاری نیز تکرار شود.

استاندار مازندارن تمام روزهای انقلاب را روزهای مردم، امام و و شهدا دانست و خاطرنشان کرد: تمام کسانی که برای انتخابات باشکوه تلاش می‌کنند کارشان ارزشمند است.

این مسئل با تاکید بر رهنمود معمار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر انتخاب مدرس‌گونه در انتخابات مجلس یادآور شد: مردم سعی کنند کسانی را برگزیند که برای 75 میلیون ایرانی موثر باشد.

وی شجاعت، دین‌شناسی و زمان‌شناسی را از شرایط موثر انتخاب شونده‌گان دانست و ادامه داد: درک شرایط امروز انقلاب در عرصه بین‌المللی خیلی مهم است.

استاندار مازندران در پایان اذعان داشت: مجلس جای قانون‌گذاری است و کسی که انتخاب می‌شود برای مطالعه قوانین و نظارت بر اجرای قوانین وقت بگذارد.

مازندران 2 میلیون و 2 هزار و 302 نفر واجد شرایط رای دارد.

انتهای پیام/ن۲۰

   


نائب رئیس مجلس آذربایجان:
آذربایجان سکوی حمله به ایران نخواهد شد

خبرگزاری فارس: نائب رئیس پارلمان آذربایجان با تاکید بر گفت‌گو با تهران اعلام کرد که کشورش سکوی حمله به ایران نخواهد شد.

خبرگزاری فارس: آذربایجان سکوی حمله به ایران نخواهد شد

به گزارش فارس به نقل از ترند نیوز، "ضیافت عسکراف"، نائب رئیس پارلمان آذربایجان در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد که در صورت بروز هرگونه جنگ با ایران، آذربایجان نقش سکوی حمله را بازی نخواهد کرد.

 

وی افزود: آذربایجان همسایه ایران است و طرفدار حل اختلافات (بر سر برنامه هسته ای ایران) از راه گفتگو است.

 

انتهای پیام/ص

   


/لحظه به لحظه با انتخابات مجلس نهم/-340
رشید: دشمنان از حضور حداکثری مردم در انتخابات هراس دارند

خبرگزاری فارس: استاندار خراسان‌جنوبی گفت: امروز دشمن از حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای هراس دارد.

خبرگزاری فارس: رشید: دشمنان از حضور حداکثری مردم در انتخابات هراس دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، قهرمان رشید پیش از ظهر امروز در بازدید از شعب اخذ رأی استان با تأکید بر رعایت اصل بی‌طرفی از سوی عوامل اجرایی در انتخابات و رد هرگونه شایعه حمایت مسئولان و مدیران استان از فردی خاص اظهار داشت: هیچ یک از مسئولان استان گرایش به فردی خاص ندارند و بی‌طرف هستند. وی افزود: این امر به عنوان یکی از آموزه‌های مهم دینی و اخلاقی همیشه و در همه ادوار مورد توجه برگزار کنندگان انتخابات بوده، هست و خواهد بود.

استاندار خراسان‌جنوبی حضور حداقلی مردم در انتخابات را استراتژی و راهبرد دشمنان داخی و خارجی دانست و تصریح کرد: همه مسئولان استان برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه تلاش می‌کنند.

رشید با تأکید بر فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور گسترده و اندیشمندانه مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی، استکبار و کشورهایی که به صورت علنی دشمنی خود را نشان می‌دهند از حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی هراس دارند.

رشید ایران را کانون و جهت اصلی و اساسی بیداری اسلامی عنوان کرد و گفت: این بیداری اسلامی منطبق بر احکام وحی الهی است و بدون تردید بازتابی از جلوه‌های ناب انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی با حضور آگاهانه و با بصیرت خود تمامی توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

مقام عالی دولت در خراسان‌جنوبی با اشاره به حساسیت این دوره از انتخابات مجلس یادآور شد: طی 33 سال گذشته دشمنان هر سال در تمامی انتخابات، مشکلاتی خاص را ایجاد کرده‌اند.

رشید از استقرار عوامل اجرایی و مسئولان اخذ رأی در آغازین ساعت صبح در شعب خبر داد و گفت: خراسان‌جنوبی انتخاباتی سالم را برگزار می‌کند.

وی یادآور شد: هم استانی‌ها می‌توانند در ساعات اولیه رأی‌گیری نسبت به انجام وظیفه شرعی و ملی خود اقدام و آن را به ساعات پایانی روز موکول نکنند.

انتهای پیام/ح20

   


دقایقی پیش
آیت‌الله جوادی آملی رای خود را به صندوق انداخت

خبرگزاری فارس: آیت‌الله جوادی آملی استاد حوزه علمیه قم رای خود را به صندوق انداخت.

خبرگزاری فارس: آیت‌الله جوادی آملی رای خود را به صندوق انداخت

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله عبدالله جوادی آملی دقایقی پیش با حضور در حرم مطهر حضرت معصومه(س) رای خود را به صندوق سیار شماره 409 که هم‌اکنون در شبستان امام خمینی حرم مطهر مستقر شده است، انداخت.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود.

انتهای پیام/و۳۰

   


سیلی سخت ملت ایران به چهره استکبار - 53
محسن رضایی: هر کس با هر سلیقه‌ای می‌تواند در انتخابات حضور داشته باشد

خبرگزاری فارس: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که حضور افراد بستگی به خود آنها دارد اما حضور در انتخابات از نظر بنده یک تکلیف الهی است.. هر کس با هر سلیقه‌ای که می‌تواند در انتخابات حضور داشته باشد.

خبرگزاری فارس: محسن رضایی: هر کس با هر سلیقه‌ای می‌تواند در انتخابات حضور داشته باشد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس مستقر در حسینه ارشاد، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز جمعه با حضور در حسینه ارشاد رأی خود را به صندوق انداخت.

وی طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: حضور در انتخابات انجام یک تکلیف و رسالت ملی است و همین که ما در انتخابات شرکت می‌کنیم، به هدف‌مان نیز رسیده‌ایم.

وی در این زمینه افزود: فرقی ندارد که چه کسی در انتخابات موفق شود چراکه مهم این است که درانتخابات شرکت کرده‌ باشیم و این خود نوعی پیروزی است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: دموکراسی یعنی همین که هر کس با هر سلیقه‌ای که می‌تواند در انتخابات حضور داشته باشد و یا حضور پیدا نکند.

وی با بیان اینکه "نمایندگان با لیست‌های مختلفی در انتخاب شرکت کرده‌اند لذا بنده پیش‌بینی می‌کنم که مجلس آینده ائتلافی خواهد بود"، در پاسخ به این سؤال که شما از چه جبهه‌ای در انتخابات برای رای دادن حضور پیدا کرده‌اید، گفت: بند اصولگرا هستم ولی اصولگرایی بنده با دیگران فرق می‌کند چراکه دنبال انحصار طلبی یا ماندن برای همیشه نیستم بلکه اصولگرایی هستم که با آینده خود را تطبیق می‌دهم.

رضایی با تاکید بر اینکه پیش‌ بینی می‌کنم که مشارکتی بالای 50 درصد در انتخابات مجلس رخ دهد، اضافه کرد: حضور افراد بستگی به خود آنها دارد اما حضور در انتخابات از نظر بنده یک تکلیف الهی است.

انتهای پیام/

   


فرماندار بافق در پای صندوق رای:
حضور مردم زبان یاوه گویان را الکن خواهد کرد

خبرگزاری فارس: فرماندار بافق گفت: حضور مردم در انتخابات زبان یاوه گویان را الکن خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: حضور مردم زبان یاوه گویان را الکن خواهد کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از بافق، حسین ندافیان پیش از ظهر امروز در محل آستان مقدس امام زاده عبدالله بافق با حضور در پای صندوق رای، رای خود را به صندوق انداخت و سپس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، زبان یاوه گویان الکن خواهد شد.

وی انتخابات را مظهر اقتدار ایران اسلامی و تجلی گاه حضور با شکوه مردم دانست و بیان داشت: صف طولانی مردم در داخل و خارج این آستان مقدس حکایت از این نکته دارد که تبلیغات گسترده و همه جانبه بیگانگان، راه به جایی نبرده و مردم پیوسته دوستدار نظام، حافظ ارزشهای والای انقلاب و در خط رهبری هستند.

فرماندار بافق خاطرنشان کرد: ده ها شبکه ماهواره فارسی زبان از مدتها قبل تمام هم و غم خود را برای مخدوش جلوه دادن انتخابات فعال بودند تا حضور مردم پای صندوق های رای را کم رنگ کنند.

وی ادامه داد: ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی همیشه در صحنه و گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و امروز هم با پیروی از منویات معظم له با شرکت پرشور و نشاط خود پای صندوق های رای زبان یاوه گویان الکن را کوتاه خواهند کرد.

ندافیان اضافه کرد: در این برهه حساس که خیزش ملت های مسلمان کشورهای عربی و اسلامی از انقلاب ایران الهام گرفته اند، باید با حضور حداکثری در انتخابات برای دموکراسی و آزادیخواهی مردم به پا خاسته نیز الگو باشیم.

فرماندار بافق گفت: شهرستان بافق در سه دهه گذشته همواره از لحاظ شرکت و انتخابات فرد اصلح برتر و پیشقدم بوده و حول قوه الهی مردم دیارمان امروز هم مثل گذشته حضور چشمگیر و فعال خود را در انتخابات مجلس به رخ جهانیان می کشند.

انتهای پیام/خ۲۰

   


رئیس کانون انجمن‌ صنفی کاریابی‌ها در گفت‌وگو با فارس خبر داد
تصویب هزینه مشاوره شغلی کاریابی‌ها/تعیین حق‌الزحمه کاریابی‌ها در شورای عالی اشتغال

خبرگزاری فارس: رئیس کانون انجمن صنفی کاریابی‌ها گفت: هزینه ثبت نام کارجویان و مشاوره شغلی کاریابی‌های داخلی و خارجی 4 و 7 هزار تومان در نظر گرفته شد.

خبرگزاری فارس: تصویب هزینه مشاوره شغلی کاریابی‌ها/تعیین حق‌الزحمه کاریابی‌ها در شورای عالی اشتغال

بابک هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص حق‌الزحمه ثبت‌نام و مشاوره شغلی و دفاتر کاریابی داخلی و خارجی از کارجویان اظهار داشت: هفته گذشته طی جلسه‌ای با حضور مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بخش خصوصی حق‌الزحمه ثبت‌نام مصوب شد.

وی ادامه داد: حق‌الزحمه ثبت‌نام برای کاریابی‌های داخلی، 4 هزار تومان و برای کاریابی‌های خارجی 7 هزار تومان در نظر گرفته شد.

رئیس کانون انجمن صنفی کاریابی‌های کشور با بیان اینکه پیش از این هزینه ثبت نام کاریابی‌های داخلی و بین‌المللی به ترتیب سه و پنج هزار تومان بوده تصریح کرد: این هزینه نزدیک به سه سال است که تغییر نکرده بود و اکنون نیز میزان افزایش آن قابل توجه نیست.

 

* احتمال تعیین حق‌الزحمه کاریابی‌ها تا پایان سال

 

این فعال کاریابی‌ها همچنین در خصوص حق‌الزحمه به کارگماری متقاضیان کار بیان داشت: تاکنون راجع به این موضوع تصمیم گیری‌ نشده و احتمال دارد تا پایان سال نیز تعیین شود.

 

* تصویب حق الزحمه کاریابی‌ها توسط شورای عالی اشتغال

 

به گفته هاشمی‌پور، حق‌الزحمه به کارگماری امسال برای کاریابی‌ها نصف حداقل حقوق بود که نزدیک به 165 هزار تومان اخذ می‌شد و در خصوص حق‌الزحمه سال آینده شورای عالی اشتغال تصمیم‌گیری خواهد کرد.

 

ایجاد کارت اشتغال در دست راه‌اندازی است 

 

رئیس کانون انجمن صنفی کاریابی‌های کشور در خصوص کارت اشتغال برای متقاضیان جویای کار اظهار داشت: از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این موضوع در جریان راه‌اندازی قرار دارد و در آن موضوعاتی چون بیمه، آموزش پیش‌بینی شده بود.

وی ادامه داد: این موضوع در جلسات آینده شورای اشتغال مطرح و پس از تصویب لایحه آن به مجلس ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/ح

   


پیش از ظهر امروز صورت گرفت
شرکت اعضای جامعه مدرسین در انتخابات مجلس

خبرگزاری فارس: اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.

خبرگزاری فارس: شرکت اعضای جامعه مدرسین در انتخابات مجلس

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، تعدادی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امروز با انداختن رای خود به صندوق سیار 408 که در حال حاضر در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مستقر است، در انتخابات شرکت کردند.

حضرات آیات ممدوحی، نمازی، نظری شاهرودی، آشتیانی، عبداللهی و... از جمله کسانی بودند که رای خود را به صندوق انداختند.

انتهای پیام/و۳۰

   


فرماندار ویژه آبادان:
مردم آبادان حماسه‌ای دیگر را خلق خواهند کرد

خبرگزاری فارس: فرماندار ویژه آبادان گفت: مردم آبادان در آستانه خلق حماسه‌ای دیگر در روز انتخابات هستند.

خبرگزاری فارس: مردم آبادان حماسه‌ای دیگر را خلق خواهند کرد

بهرام ایلخاص‌زاده امروز در حاشیه برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ساختمان فرمانداری شهرستان آبادان پس از انداختن رأی خود به صندوق، در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس اظهار کرد: طبق برنامه زمان‌بندی شده دستور شروع انتخابات از اولین ساعات امروز از حدود ساعت پنج صبح کار توزیع صندوق‌ها را شروع کردیم.

وی افزود: تعداد 142 شعبه روستایی و شهری در سراسر شهرستان آماده اخذ رأی از شهروندان آبادانی هستند.

فرماندار آبادان با بیان اینکه نظم و امنیت انتخابات در شهرستان آبادان به طور کامل برقرار خواهد شد تصریح کرد: به یاری خداوند و با هماهنگی‌هایی که با نیروی انتظامی، ناحیه مقاومت بسیج، نیروهای نظارت و بازرسی انتخابات، نمایندگان فرماندار و همچنین اعضای شعب صورت گرفته همه افراد لازم در موعد تعیین شده در محل شعبه‌های اخذ رأی مستقر شده و آماده برگزاری انتخابات هستند.

ایلخاص‌زاده در خصوص حضور مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: مردم شهید پرور آبادان از ساعات اولیه آغاز رأی‌گیری با حضور در حوزه‌های مختلف در مناطق شهرستان آرای خود را به صندوق انداخته و در آستانه خلق حماسه‌ای دیگر هستند.

وی در پایان گفت: امیدواریم تا پایان رأی‌گیری تمام مردم شهرستان که واجد شرایط رأی دادن هستند در انتخابات شرکت کرده و بار دیگر برای کشور خود افتخارآفرینی کنند.

انتهای پیام/صا20

   


درباره وبلاگ

مقالات روز علمی و فرهنگی - مقالات جدید و بروز شده
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات