امروز تجمع اعتراض آمیز طلاب در مدرسه فیضیه برپا شد
انزجار طلاب حوزه‌های علمیه از توطئه آمریکایی ـ صهیونیستی

خبرگزاری فارس: تجمع اعتراض آمیز طلاب حوزه‌های علمیه در اعتراض به ساخت فیلم اهانت کننده به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) با حضور جمع کثیری از طلاب، اساتید و مسئولان حوزه‌ها علمیه در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.

خبرگزاری فارس: انزجار طلاب حوزه‌های علمیه از توطئه آمریکایی ـ صهیونیستی

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، تجمع اعتراض آمیز طلاب حوزه‌های علمیه در محکومیت هتک حرمت به ساحت نبی مکرم اسلام ظهر امروز با قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید به عنوان بزرگ‌ترین معجزه پیامبر اسلام آغاز شد و در ادامه این مراسم اشعاری در وصف پیامبر گرامی اسلام و در محکوم کردن این حرکت اسلام ستیزانه قرائت شد.

آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران نیز در این تجمع، به ایراد سخن پرداخت و با محکوم کردن این اقدام و توطئه استکباری، آمریکا و اسرائیل را مسئول اصلی این اقدام دانست و خواستار برخورد قاطع با عوامل تولید این فیلم شد.

در ادامه این مراسم طلاب خشمگین با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل تنفر و انزجار خود را از آمریکایی‌ها نشان دادند.

طلاب حوزه‌های علمیه با محکوم کردن ساخت فیلم موهن، خواستار مجازات عوامل و سازندگان این فیلم برای عبرت دیگر افراد شدند.

پایان بخش این مراسم، مداحی و سینه زنی طلاب در مصیبت اهانت به پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم بود. طلاب حوزه‌های علمیه با شرکت در این تجمع اعتراض آمیز اعلام کردند که تا آخرین قطره خونشان در حمایت از دین و رسول خدا مبارزه خواهند کرد.